Готель «Діана» в центрі Дніпра

Парковка

Закрита охороняєма парковка при готелі "Діана"

 

Приїжджаючи в гості або у справі в чуже місто на своєму автомобілі, кожна людина може зіткнутися з проблемою паркування. У великих містах дуже багато машин, особливо в центрі. Знайти вільне місце буває надзвичайно важко, в годину пік це стає справжнім лихом.

Не знаючи добре міста, з його довколишніми менш завантаженими вулицями або просторими дворами, важко вирішити це питання самостійно. Дніпро дуже густо населений місто і знайти місце для паркування не завжди представляється можливим.

До послуг наших гостей зручна парковка, в закритому дворі готелю, на якій завжди знайдеться місце для вашого авто. Бонусом до вільного місця йде безпеку. Це другий важливий аспект, який доводиться враховувати, залишаючи машину на вулиці. З парковки готелю машину не поженуть, її салон не пограбують, а кузов не подряпають. Ви зможете спокійно займатися своїми справами або відпочивати в номері, не думаючи про те, як там ваша машина - наші співробітники думають про це.

Парковка розрахована на 10-12 місць. Заїзд проводиться з вулиці Генерала Пушкіна слідом від центрального входу в готель.

Якщо ви призначите в готелі зустріч своїм діловим партнерам або друзям, їм буде також зручно залишити свій особистий транспорт на майданчику біля входу.

А для наших гостей, які воліють подорожувати іншими видами транспорту, співробітники ресепшена в будь-який час доби викличуть недороге і зручне таксі, яке швидко доставить вас на вокзал або в аеропорт. Ми дбаємо про ваше КОФОРТ і намагаємося передбачити всі можливі ситуації, проблеми і питання які можуть у вас виникнути під час проживання або на етапі бронювання.

 

 
Напишіть нам