Готель «Діана» в центрі Дніпра

Економ номера є найбільш затребуваною категорією. У нашому готелі в Дніпрі, вони відрізняються невисокою вартістю розміщення, при цьому обладнані всім необхідним для комфортного проживання.  Номер складається з житлової кімнати з 4 спальними місцями для проживання, передпокої зі столом і стільцями, санвузлом.

Кімната: дві двоярусні ліжка, два розкладні дивани, телевізор, музичний центр, тренажери, телефон. У передпокої шафи для одягу.

Санвузол: душова кабіна, раковина, унітаз,. Санвузол оброблений керамічною плиткою і обладнаний сантехнікою німецького виробництва.

Вартість ліжко місця становить 1300 грн (за одну людину). Номер розрахований на компанію або сім'ю  не менше ніж 3 особи (максимум - 6).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: З іногородніх гостей, НЕ МАЮТЬ з собою Наказу про відрядження, одноразово при заселенні стягується туристичний збір у розмірі 23,62 грн. Це не відноситься до категорії гостей, що мають місцеву прописку.

Проживання в готелі з тваринами - забороняється.

Забронювати номер в готелі Дніпра можна зателефонувавши за номером (067) 630-10-63. Ви також можете відправити письмову заявку по електронній пошті office@diana-hotel.com.ua або заповнити форму on-line бронювання.

Термін підтвердження письмових заявок, відправлених в робочий час (Пн-Пт, з 10:00 до 19:00) - 3 години. Письмові заявки на розміщення, повинні бути відправлені не пізніше, ніж за 2-е суток до Вашого прибуття.

Форма бронювання
Зручності в номері
Телевізор
Wifi
Душова
Схожі номери
1300

грн

Підселення однієї людини складає 200 грн. Не розміщуємо з домашніми тваринами.

1500

грн

Підселення однієї людини складає 200 грн. Не розміщуємо з домашніми тваринами.

1850

грн

Підселення однієї людини складає 200 грн. Не розміщуємо з домашніми тваринами.

 

Напишіть нам